Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Centrum Usług Społecznych w Resku

Wyszukiwanie zaawansowane

Kontakty

Pokój Imię i nazwisko Telefon e-mail Stanowisko Komórka organizacyjna
Anna Mazurek 537 835 851 kadry@cus.resko.pl Inspektor ds. kadr i płac ZAO
Agnieszka Kardasz 531 058 462 dyrektor@cus.resko.pl Dyrektor DR
Iwona Lewandowska 537 819 292 zastepca.dyrektora@cus.resko.pl Zastępca Dyrektora ZDR
Katarzyna Manel 537 822 484 ksiegowosc@cus.resko.pl Główny ksiegowy ZFK
Ewelina Kopka 531 866 215 ksiegowosc@cus.resko.pl Inspektor ds. księgowości i obsługi świadczeń ZFK
Arleta Łabas 531 070 980 swiadczenia.rodzinne@cus.resko.pl Inspektor ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego ZRŚ
Dorota Jagodzińska-Szczepańska 537 834 060 swiadczenia.rodzinne@cus.resko.pl Inspektor ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego ZRŚ
Małgorzata Kowalczyk-Kała 537 837 839 sekretariat@cus.resko.pl Biuro Obsługi Mieszkańca ZOUS
Agnieszka Zielińska-Opar 537 137 679 a.zielinska-opar@cus.resko.pl Starszy pracownik socjalny ZRPS
Agnieszka Ochlik 537 835 210 a.ochlik@cus.resko.pl Starszy pracownik socjalny ZRPS
Ola Walkowiak 537 839 321 o.walkowiak@cus.resko.pl Starszy pracownik socjalny ZRPS
Małgorzata Dekało-Badura 537 812 889 m.dekalo-badura@cus.resko.pl Pracownik socjalny ZRPS
Joanna Wójcik 537 813 308 j.wojcik@cus.resko.pl Koordynator indywidualnych planów usług społecznych ZOUS
Elżbieta Lipkowicz 537 836 506 e.lipkowicz@cus.resko.pl Koordynator indywidualnych planów usług społecznych ZOUS
Judyta Jędrzejczak 537 838 905 placowka@cus.resko.pl/gkrpa@cus.resko.pl Placówka wsparcia dziennego/GKRPA ZDR
Bożena Zarecka 537 798 531 b.zarecka@cus.resko.pl Organizator społeczności lokalnej ZOUS
Anna Wrona 537 831 982 Opiekunka/Asystent osoby starszej i niepełnosprawnej ZRPS
Barbara Budak 537 839 729 Opiekunka/Asytent osoby starszej i niepełnosprawnej ZRPS
Małgorzata Kubień 537 840 693 Opiekunka/Asystent osoby starszej i niepełnosprawnej ZRPS
Katarzyna Rakowiecka-Bicz 537 822 191 asystent.rodziny@cus.resko.pl Asystent rodziny ZRPS